Dekoracje ścienne

Prezentujemy szeroki wybór ozdób na ścianę, charakteryzujących się niepowtarzalnym designem. To przede wszystkim dekoracje ścienne i ozdoby ścienne, wykonane przez renomowaną polską firmę PAP DECO. Te nowoczesne dekoracje, sporządzane są z wykorzystaniem metod tradycyjnych.

 

Ozdoby ścienne marki PAP DECO

Odlewy PAP DECO, przyjmują najciekawsze, przepiękne formy: plastry miodu, motywy botaniczne i abstrakcyjne. Kształty te, odlewane są z mosiądzu według tradycyjnej technologii piaskowej lub woskowej. Każdy etap tworzenia, odbywa się ręcznie. W ten sposób, z niezwykłą dokładnością, powstają ozdoby ścienne, które noszą znamiona prawdziwej sztuki. Dekoracje z mosiądzu, o różnorodnej strukturze, prezentują się niezwykle korzystnie w blasku światła dziennego, które podkreśla ich walory i dodaje uroku wnętrzom.

 

Ozdoby na ścianę – design

Ozdoby na ścianę z mosiądzu, o prostych kształtach, nawiązujących do świata natury, prezentują się bardzo efektownie. Pomysł powstał, z myślą o osobach, które nadal nie odnalazły dekoracji dla siebie, wśród witryn sklepowych. Piękno sztuki odlewniczej i niebagatelne projekty, to cechy dekoracji najlepszych artystów. Cechy te, podziwiać można na co dzień, w domu. Podkreślą styl każdego wnętrza: sprawdzają się świetnie jako dekoracja minimalistycznej, jasnej przestrzeni. Zachwycają także we wnętrzach industrialnych, eklektycznych, a nawet kolonialnych.

 

Dekoracje ścienne – jakość ma znaczenie

Wysoka jakość każdego z odlewów, kontrolowana jest na każdym etapie ich ręcznego wyrobu. To produkt premium, niezwykle estetyczny, oryginalny i trwały. Ozdoby firmy PAP DECO, uszlachetniane są metodą galwanizacji, a więc powlekane złotem, srebrem bądź miedzią. Wyróżnić można dekoracje matowe, błyszczące i patynowane. Prezentowane ozdoby, pokryte są warstwą lakieru ochronnego lub woskiem. Ich czyszczenie jest niezwykle łatwe: można je odkurzać z użyciem szczoteczek. Nie należy używać silnych detergentów lub szczotek o bardzo twardym włosiu, do ich oczyszczania.