a

Architekt wnętrz

Moją życiową pasją jest architektura wnętrz, która znajduje równowagę między tym, co potrzebne i modne. Łączę klasykę z nowoczesnym podejściem, przy czym zawsze uważnie słucham potrzeb i oczekiwań moich Klientów. Przy pomocy dobrego architekta wnętrz nawet małe mieszkanie stanie się bardziej przestronne i funkcjonalne. Wreszcie poczujesz się w pełni komfortowo w swoich czterech kątach.

Praca projektanta wnętrz nie polega jedynie na śledzeniu najpopularniejszych trendów, ale przede wszystkim na uważnym słuchaniu swoich Klientów. Moim celem jest, aby każdy z moich Klientów czuł, że wszystkie jego oczekiwania związane z aranżacją domu czy mieszkania zostały uwzględnione. Niezależnie od tego, jaki styl jest ci najbliższy, z prawdziwą przyjemnością podejmę się wyzwania stworzenia idealnego miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny. Korzystając z pomocy projektantów wnętrz, urządzisz dom swoich marzeń.

Dekorator wnętrz z pasją i doświadczeniem!

Jako dekorator wnętrz jestem wrażliwa na kolory, odcienie oraz formę. Zwracam również uwagę na przeznaczenie pomieszczeń, dominujący styl. Dobieram tkaniny, meble, oświetlenie i inne ozdoby, które sprawiają, że zaaranżowane wnętrze staje się bardziej przytulne i gustowne. Dobrze dobrane dekoracje pozwalają również ukryć ewentualne mankamenty domu. Moim celem jest stworzenie pomieszczeń nie tylko estetycznych, ale również funkcjonalnych i nowoczesnych. Pomoc dekoratora wnętrz przydaje się nie tylko w momencie zakupu domu czy mieszkania, ale również wtedy, gdy chcesz sprzedać nieruchomość oraz podnieść jej atrakcyjność przez profesjonalne zaaranżowanie wnętrza. Dzięki współpracy ze mną zyskasz pomieszczenia takie, na jakich Ci najbardziej zależy – niezależnie od tego, czy urządzasz dom, mieszkanie, biuro czy sklep.

Moim celem jest

tworzenie estetycznej i przyjaznej przestrzeni do życia

NAPISZ DO MNIE

Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza. Odpowiem najszybciej jak to tylko możliwe!

BIURO

Przed spotkaniem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Dziękuję! 🙂

Santiago Design

ul. Andersa/Kniaziewicza 125A, 87-100 Toruń

+48 501 283 686

biuro@santiagodesign.pl

www.santiagodesign.pl

Karolina-Drygalska-Santiago
Karolina Drygalska Santiago

Specjalizuję się w projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Oferuję nietuzinkowe rozwiązania dla odważnych oraz eleganckie i tradycyjne wzory dla osób ceniących klasyczny styl.

Uważam, że podstawą współpracy jest zaufanie, szacunek i dialog. Dlatego w moich propozycjach uwzględniam indywidualne potrzeby i oczekiwania Inwestorów, kreując wnętrza uwzględniające styl życia, temperament i jednostkowe cechy osobowości.