Architekt i dekorator wnętrz

Wykonuję zawód architekta wnętrz, a moja praca jest jednocześnie moją największą pasją. Stworzyłam firmę Santiago Design, w której realizuje projekty wnętrz mieszkalnych i biurowych w różnych stylach i estetyce. Jej siedziba znajduje się w Toruniu, jednak z przyjemnością pracuje także na terenie pobliskiej Bydgoszczy oraz tworzę aranżację wnętrz w całej Polsce. Jako architekt śledzę najnowsze trendy wnętrzarskie, które później wykorzystuje w swoich projektach. Jednak przede wszystkim skupiam się na uważnym słuchaniu swoich Klientów. Moim celem jest, aby każdy z moich Klientów czuł, że wszystkie jego oczekiwania związane z aranżacją domu czy mieszkania zostały uwzględnione w projekcie. Przy pomocy dobrego architekta wnętrz nawet małe mieszkanie stanie się bardziej przestronne i funkcjonalne. Niezależnie od tego, jaki styl jest ci najbliższy, z prawdziwą przyjemnością podejmę się wyzwania stworzenia idealnego miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny. Korzystając z pomocy projektantów wnętrz, urządzisz dom swoich marzeń. W przypadku jakichkolwiek pytań lub w celu umówienia wizyty zapraszam do kontaktu telefonicznego.

 

Dekorator wnętrz z pasją i doświadczeniem

Dekorator wnętrz to zawód, który wymaga posiadania dużego poczucia estetyki oraz wrażliwości na kolory, odcienie oraz formę. Dzięki posiadaniu tych cech oraz wieloletniemu doświadczeniu w zawodzie mogę świadczyć usługi z zakresu aranżacji wnętrz na wysokim poziomie. W swojej pracy skupiam się na odpowiednim doborze dodatków i dekoracji do stylu i funkcji danego pomieszczenia, tak aby zachować spójny i estetyczny wygląd. Aranżacja wnętrz polega na wyborze współgrających ze sobą kolorystycznie oraz dopasowanych pod względem stylu mebli, tkanin, dodatków i oświetlenia. Dobrze dobrane dekoracje pozwalają również ukryć ewentualne mankamenty domu. W prowadzonym przeze mnie sklepie stacjonarnym znajdą Państwo meble, dywany oraz ozdoby o niepowtarzalnym designie, które idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Moim celem jest stworzenie pomieszczeń nie tylko estetycznych, ale również funkcjonalnych i nowoczesnych. Pomoc dekoratora wnętrz przydaje się nie tylko w momencie zakupu domu czy mieszkania, ale również wtedy, gdy chcesz sprzedać nieruchomość oraz podnieść jej atrakcyjność przez profesjonalne zaaranżowanie wnętrza. Dzięki współpracy ze mną zyskasz pomieszczenia takie, na jakich Ci najbardziej zależy – niezależnie od tego, czy urządzasz dom, mieszkanie, biuro czy sklep.

Moim celem jest

tworzenie estetycznej i przyjaznej przestrzeni do życia

NAPISZ DO MNIE

Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza. Odpowiem najszybciej jak to tylko możliwe!

BIURO

Przed spotkaniem proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Dziękuję! 🙂

Santiago Design

ul. Andersa/Kniaziewicza 125A, 87-100 Toruń

+48 501 283 686

biuro@santiagodesign.pl

www.santiagodesign.pl

Karolina Drygalska Santiago
Karolina Drygalska Santiago

Specjalizuję się w projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Oferuję nietuzinkowe rozwiązania dla odważnych oraz eleganckie i tradycyjne wzory dla osób ceniących klasyczny styl.

Uważam, że podstawą współpracy jest zaufanie, szacunek i dialog. Dlatego w moich propozycjach uwzględniam indywidualne potrzeby i oczekiwania Inwestorów, kreując wnętrza uwzględniające styl życia, temperament i jednostkowe cechy osobowości.