Lampy Nasu

Wyjątkową propozycją wśród produktów naszej firmy są unikalne lampy Nasu. Potrafią one idealnie podkreślić styl nowoczesnego wnętrza i sprawić, że będzie ono wyglądało wyjątkowo!

 

Lampy Nasu

Lampy Nasu już na pierwszy rzut oka, przyciągają uwagę i tworzą unikalny styl, a także ciekawe efekty świetlne. W ofercie można znaleźć designerskie modele, które idealnie sprawdzą się we wnętrzach w stylu nowoczesnym, skandynawskim bądź industrialnym. Lampy Nasu świetnie oddają współczesne trendy i spodobają się każdemu, kto poszukuje unikalnych rozwiązań.

 

Lampy Nasu – Lampa Himmeli

To jedna z najpopularniejszych lamp Nasu, nadająca się do wnętrz w różnych stylach. Ten model czerpie inspiracje z fińskiej sztuki ludowej, gdzie Himmeli to charakterystyczna ozdoba, mająca przynieść szczęście i obfite plony. Lampa wykonana jest ze sklejki, chętnie stosowanej w popularnych wnętrzach w stylu skandynawskim lub eko.

 

Lampy Nasu – Lampa Lajt Himmeli

Ta lampa przypomina lampę Himmeli, ale jest skromniejsza i mniejsza, dzięki czemu idealnie sprawdzi się nawet w niewielkich pomieszczeniach. To idealna propozycja do salonu czy jadalni w stylu nowoczesnym, skandynawskim lub loftowym!

 

Lampy Nasu – Lampa W Powietrzu

Jest to bardzo duża lampa o wyjątkowej konstrukcji, która swoim wyglądem przypomina nieco statek powietrzny! To jedna z najciekawszych lamp Nasu, zwracająca na siebie szczególną uwagę. Sprawdzi się w przestronnym salonie lub innym pomieszczeniu o dużym metrażu, urządzonym w stylu nowoczesnym. Jej unikalny design sprawia, że przypomina zamontowaną pod sufitem rzeźbę!

 

Lampy Nasu – Lampa Pomiędzy Brzegami

Ten model na pierwszy rzut oka przypomina konstrukcją nowoczesny, designerski most! Lampa z każdej strony wygląda inaczej i prezentuje się wyjątkowo, efektownie podkreślając styl każdego wnętrza. Z pewnością nikt nie przejdzie obok niej obojętnie!

 

Lampy Nasu w nowoczesnym wnętrzu

Lampy Nasu to idealna propozycja do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Szczególnie dobrze prezentują się w minimalistycznych wnętrzach, wzbogacając i urozmaicając wystrój. Warto wiedzieć, że lampy Nasu to produkty polskiej produkcji, które powstają w małej, rodzinnej pracowni według autorskich projektów. Ta niewielka firma tworzy prawdziwe arcydzieła, łączące w sobie wyjątkowy styl i praktyczne zastosowanie.