Dywany Joanna Rusin

Dywany Joanna Rusin – magia na podłodze

Dywany Joanny Rusin to rękodzielnicza sztuka funkcjonalna. Nie tylko zachwycają niebanalnym designem, ale również motywują do kreatywnego działania. Te nieszablonowe dywany, wykonane są z filcu, w sposób niezwykle unikalny.

 

Dywany Joanna Rusin to kreatywne dzieła sztuki

W jaki sposób dywan, może rozwijać pomysłowość? Filcowe elementy, można wyciągać i uzupełniać, można z nich ułożyć puzzle, istnieje również opcja przemiany dywanu w innym przedmiot (na przykład torbę) lub wyszycie na dywanie wybranego kształtu. Dywany Joanny Rusin to również konstrukcje modułowe, które zależnie od ułożenia, zmieniają swój wygląd. Dywany tej artystki i designerki, często wykonane są z elementów trójwymiarowych i prezentują się niezwykle nowocześnie. Zabawa dywanem to sposób umilenia czasu – nie tylko dzieci (które, nawiasem mówiąc, uwielbiają zabawę na dywanie) ale również dorosłych.

 

Dywany Joanna Rusin – warianty stylistyczne

Dzieła pani Joanny Rusin, dostępne są w różnorodnych wariantach: dywany dla dzieci, nowoczesne dywany 3D, dywany zdobione w stylu orientalnym, dywany we wzory geometryczne w klasycznych barwach, dywany w stylu rustykalnym oraz takie, które łatwo dopasujemy do wnętrz w stylistyce glamour. Do pomieszczeń utrzymanych w stylu klasycznym, wytwornym i glamour, dobrać można dywany pure, ribbon, fiel, fish lub stamp. Dopełnienie pomieszczeń takimi dodatkami, pomoże osiągnąć efekt wyszukanej elegancji. Wnętrza nowoczesne, cechujące się minimalistycznych designem, warto wyposażyć w niebanalne dywany 3D, dywany kreatywne i dywany w mocnych kolorach. Przykłady dywanów dopasowanych do wnętrz nowoczesnych: discotheque, optical, karuzela, 3d lub cuadros.

Dywany dla dzieci, świetnie motywują do zabawy, są kolorowe i pokryte ciekawymi wzorami. Na uwagę, zasługuje chociażby dywan w formie układanki, o nazwie niebo: błękitny dywan, we wzory przypominające mozaiki słynnych katedr. Świetną opcją, są również dywany z kształtami filcowymi do wyciągania i uzupełniania: koguty i cars.

Dywany Joanna Rusin to dzieła niestandardowe, a przy tym zróżnicowane na tyle, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dostępne są również w naszym sklepie. To niezwykle efektowny, funkcjonalny i pozytywny sposób dopełnienia każdego wnętrza.