Drzwi EURO DOOR KRAKÓW

Drzwi EURO DOOR KRAKÓW – minimalizm, klasyka, drewno

Drzwi EURO DOOR KRAKÓW charakteryzuje niezwykły perfekcjonizm w doborze drewna, stylu i rozwiązań. Firma EURO DOOR KRAKÓW do designu podchodzi z pasją i jest to zauważalne już na pierwszy rzut oka. Jakość na najwyższym poziomie oraz niesamowita estetyka, to idealne połączenie.


Drzwi EURO DOOR KRAKÓW to niesamowity design

Drzwi EURO DOOR KRAKÓW tworzone są z drewna najlepszej jakości, pozyskiwanego w najróżniejszych zakątkach globu. To drewno naturalne, dzięki czemu słoje widoczne na drzwiach są unikalne, a barwy niezwykle żywe. Dzięki zastosowaniu techniki szczotkowania drewna, drzwi EURO DOOR KRAKÓW prezentują się trójwymiarowo. Dodatkowo, dostępne są drzwi drewniane o różnych stopniach połysku.

Oferowane są także drzwi bielone i drzwi z elementami przeszklonymi. Firma EURO DOOR KRAKÓW ma w swojej ofercie również drzwi bezprzylgowe, odwrotne/ rewersyjne oraz drzwi z niewidoczną futryną. Pięknie prezentują się także drzwi przesuwne firmy EURO DOOR KRAKÓW. Na myśl przychodzą wnętrza japońskiej klasy wyższej, w nowoczesnej odsłonie. Efekt wnętrza, dopełnionego takimi drzwiami naprawdę zachwyca.


Drzwi EURO DOOR KRAKÓW – jakość, solidność i dopasowanie

Solidność, funkcjonalność i jakość wykonania to cechy, które dodatkowo wyróżniają drzwi EURO DOOR KRAKÓW. Zawiasy stosowane do wyrobu tych drzwi wykazują wysoką odporność na obciążenia (nawet 95 kg) oraz wzbogacone są o opcję regulacji 3D. Stosowany w drzwiach EURO DOOR KRAKÓW wariant zawiasów to zawiasy chowane, niezakłócające minimalistycznego designu. Ościeżnice mogą być regulowane w zakresie od 2 cm do 5 cm, dzięki czemu są idealnie dostosowane do grubości i głębokości ścian. W drzwiach oszklonych, stosowane jest szkło hartowane 8 mm, o różnym stopniu przezroczystości i różnorodnych wariantach zdobień. W swojej ofercie marka EURO DOOR KRAKÓW posiada również drzwi otwierane odwrotnie, drzwi wieloskrzydłowe oraz drzwi z niewidocznymi ościeżnicami. Dostępne są także drzwi z supraportami, które pozwalają na dobór drzwi odpowiednich nawet do bardzo wysokich pomieszczeń. Oferowane są nawet drzwi o nieszablonowych wymiarach!

Wybór drzwi EURO DOOR KRAKÓW to gwarancja satysfakcji: zarówno pod kątem idealnego dopasowania drzwi do pomieszczeń, jakości i trwałości,  jak też estetyki i niebagatelnego designu.