Projektant wnętrz Toruń

Projektant wnętrz Toruń – kiedy urządzamy nowe mieszkanie, chcemy by było komfortowe, przytulne i jednocześnie wyglądało stylowo. W praktyce realizacja tego planu często okazuje się trudniejsza niż zakładaliśmy. Przeglądamy dziesiątki inspiracji, przemierzamy kilometry po sklepowych ekspozycjach, w końcu nawet znajdujemy meble, które nam się podobają… i mamy problem z połączeniem ich wszystkich w spójną, funkcjonalną aranżację. Właśnie takich sytuacji pomaga uniknąć projektant wnętrz Toruń.

Projektanci to często osoby, dla których zawód stanowi jednocześnie pasję. Łączą one wyczucie, “oko do detali” ze specjalistyczną wiedzą. Swoją pracę zaczynają od pobrania wszystkich wymiarów mieszkania przy pomocy nowoczesnych, laserowych mierników oraz od  zmierzenia instalacji elektrycznych. Następnie, po konsultacjach z domownikami przygotowują wstępne wizualizacje projektów.

Biuro projektowe Santiago Design – profesjonalny projektant wnętrz Toruń, zanim przygotuje propozycje aranżacji, zawsze najpierw rozmawia z klientami o ich oczekiwaniach, starając się poznać styl życia każdego z członków rodziny. Następnie przedstawia swoje propozycje w ramach ustalonego budżetu. Pozwala to już na samym początku przewidzieć koszty projektu, wykonania aranżacji i uniknąć  nieprzyjemnych niespodzianek.