Aranżacje sypialni

Wykonuję projekty aranżacji sypialni klasycznych oraz nowoczesnych. Dbam o to, aby wszystkie elementy tworzyły spójną całość. Obecnie dużą popularnością cieszą się modele łóżek z tapicerowanym wezgłowiem sprawiające, że sypialnia staje się znacznie bardziej przytulna. Z kolei łóżka kontynentalne, nie posiadające ram wokół materaca, pozwalają zaoszczędzić nawet do 20 cm przestrzeni.

Dopełnieniem udanej aranżacji sypialni są szafki nocne, najczęściej z szufladami, dekoracyjne poduszki czy efektowne oświetlenie. W pomieszczeniu, w którym się śpi, światło powinno być delikatniejsze i cieplejsze. Dobrym rozwiązaniem jest światło rozproszone, sprzyjające wyciszeniu i relaksowi.

Jakie kolory warto wybrać do aranżacji nowoczesnej sypialni?

Dobrze dobrana kolorystyka aranżacji sypialni ma decydujące znaczenie. Kolory, które świetnie się sprawdzają to nie tylko odcienie pastelowe czy pudrowe. Mocne kolory są nie tylko na czasie, ale dodadzą wnętrzu lekkiego pazura, a także podkreślą zadziorny charakter właściciela. W nowoczesnych aranżacjach sypialni królują nie tylko odcienie beżu i pudru, ale również kolor turkusowy, antracytowy czy też czerwony. Jeśli pragniesz stworzyć swoją domową oazę snu i intymności, zapraszam do współpracy.